Bezpośrednia droga do klienta – tworzenie stron WWW i Google AdWords

Tworzenie stron internetowych i pozycjonowanie ich w wyszukiwarkach internetowych to dzisiaj podstawy odpowiedniego promowania stron internetowych, i nie ważne czy jest to wielkie miasto Poznań, czy obrzeża Konina. Na dobrze wypromowanej stronie internetowej można zbić gigantyczny majątek, ale trzeba mieć na uwadze fakt, że chociaż dobrą stronę można zaprojektować od ręki, jeśli tylko wykorzysta się do tego odpowiednie zasoby, wypromowanie strony internetowej zawsze zajmuje trochę czasu. Nawet agencja interaktywna ACTIVATE nie jest w stanie zapewnić, że taki cel będzie można zrealizować w krótkiej, a nawet w średniej perspektywie czasu, przynajmniej nie dla najpopularniejszych fraz. Żadna poważna firma tego nie obieca, nawet jeżeli tworzenie stron www jest na najwyższym poziomie. W jaki sposób uniknąć długiego okresu przejściowego, w którym ponosi się już koszty, a nie ma jeszcze ich rezultatów? Odpowiedzią są zawsze kampanie Google AdWords. – www.activate.pl/tworzenie-stron

Google AdWords

Z kampaniami adwords’ów firma ACTIVATE jest w stanie stworzyć dla swoich klientów skuteczną odskocznię do popularności w Internecie, a projektowanie stron www to połowa sukcesu. Reklama Google AdWords i tworzenie stron jest bardzo proste w swoich założeniach i przynosi bardzo konkretne korzyści:

1. Reklamy Google AdWords wyświetlane są natychmiast po rozpoczęciu kampanii i pozycja w wyszukiwarce nie ma tu znaczenia;

2. Płaci się tylko za realne wejścia na stronę internetową, a nie za samo wyświetlenie reklamy;

3. Istnieje możliwość dowolnego kształtowania linków sponsorowanych bez oglądania się na kogokolwiek innego.

Poprzez linki sponsorowane Google AdWords możliwe jest natychmiastowe zdobywanie klientów w Poznaniu czy innym wielkim mieście, ponieważ nie ma tutaj żadnej różnicy, kto taką reklamę wykupuje. W dłuższej perspektywie czasowej powinno to być co najwyżej uzupełnienie innych narzędzi promocji i tak też agencja interaktywna ACTIVATE traktuje te kampanie, ale na początku jest to w zasadzie jedyny mechanizm, który realnie gwarantuje ruch na stronie.

Mądre działanie kluczem do sukcesu

Nie chodzi oczywiście o to, by z miejsca wydać fortunę na promowanie się. Praktyka pokazuje, że kampanie adwords’ów nawet w Koninie są w stanie bardzo skutecznie przyciągać do strony internetowej internautów, ale jeśli ściągają za dużo osób, spada współczynnik konwersji, czyli mała część ludzi realnie zaczyna korzystać z oferty strony internetowej. Potrzebne jest odpowiednie doświadczenie, by kampanie adwords’ów były realnie efektywne kosztowo i sprawdzały się w generowaniu zysków dla firmy, a nie tylko w mnożeniu kosztów i podbijaniu pustych wyświetleń.

ACTIVATE Projektuje strony internetowe i przygotuje kampanię adwords’ów, która przełoży się na realne zyski.

ACTIVATE Sp. z o.o.
ul. Konwaliowa 4/11
62-510 Konin
Tel: 518 936 711
Email: biuro@activate.pl

Region Poznań
Email: poznan@activate.pl